technika diamentowa Wrocławtechnika diamentowa Wrocław

Kucie betonu

Wykonujemy ręczne oraz mechaniczne kucie betonu, żelbetu oraz innych materiałów. Specjalizujemy się:

– wyburzeniach i rozbiórkach,

– rozbiórkach elementów konstrukcyjnych,

– skuwaniu posadzek, otulin słupów.

Prace wykonujemy przy użyciu młotów udarowych elektrycznych. Roboty mogą mieć na celu wyburzanie różnego rodzaju elementów ścian, stropów, schodów słupów, konstrukcji betonowych lub ceglanych.

Wyburzenia i rozbiórki obiektów żelbetowych i ceglanych wykonujemy przy użyciu zdalnie sterowanych robotów BROKK i zastosowaniu ciężkiego sprzętu wyburzeniowego.

Zalety kucia betonu w naszym wykonaniu

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, która dokłada wszelkich starań, aby dostarczać usługi najwyższej jakości. W związku z tym postawiliśmy wyłącznie na wykwalifikowaną kadrę. Nasi pracownicy doskonale wiedzą, jak powinno wyglądać bezpieczne kucie betonu Wrocław jest miastem wykazującym duże zapotrzebowanie na tego typu specjalistów, dlatego kadra GEO-SYNT ciągle podnosi swoje kompetencje w zakresie ręcznego oraz mechanicznego kucia. Daje to naszym klientom pewność, że wszystko będzie przebiegać zgodnie z zasadami sztuki.

Do naszych atutów należy również zaliczyć przykładną terminowość, a wraz z nią szybkość kucia betonu. Trzymamy się ściśle określonego planu, dzięki któremu wszelkie prace przebiegają w błyskawicznym tempie. W ten sposób jesteśmy w stanie dotrzymać terminów uzgodnionych z klientem.

W trakcie pracy korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi, do których zaliczają się m.in. młoty udarowe elektryczne oraz zdalnie sterowane roboty marki BROKK. To sprzęt, który sprawdza się w każdych warunkach. Wraz z nim możemy dotrzeć do nawet bardzo trudno dostępnych miejsc oraz pracować na dowolnej powierzchni – oprócz betonu zajmujemy się także innymi materiałami.

Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów prywatnych (np. podczas remontu mieszkań), jak i przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Czyli do każdego, kto potrzebuje sprawdzone kucie betonu Wrocław to miejscowość, w której znajduje się nasza siedziba, więc możemy szybko dotrzeć do klientów w dowolnym wyznaczonym przez Państwa terminie.

Indywidualna wycena kucia betonu

Ze względu na charakter pracy zdecydowaliśmy się na indywidualny cennik usług. Wynika to z możliwości wykonania kucia na różnym materiale (przede wszystkim betonie i żelbecie), odmiennym zakresie prac oraz dostosowaniu sprzętu i metod do sytuacji. Cena kucia betonu jest więc wypadkową kilku czynników. Za każdym razem wybieramy najskuteczniejsze, a przy tym najtańsze rozwiązania dla naszych klientów. W ten sposób można zyskać pewność, że zapłaci się wyłącznie za to, co jest rzeczywiście wymagane w danym przypadku. O koszcie kucia informujemy zawsze przed podjęciem zlecenia. Współpracujemy z klientami na każdym etapie realizacji.

Jeśli interesuje Państwa profesjonalne kucie betonu Wrocław jest miejscem, w którym można skorzystać z naszych usług. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Podczas rozmowy udzielimy wszelkich informacji na temat usługi oraz przedstawimy korzystną wycenę zlecenia.